V listopadu 2009 jsme vydali další číslo tištěných Modřanských novin, které jste již s velkou pravděpodobností nalezli ve své poštovní schránce. Pokud se tak nestalo, prosíme touto cestou o informaci, že k Vám noviny nedorazily. Zároveň Vám nabízíme elektronickou verzi ve formátu PDF v naší „Elektronické knihovně“.

Z postřehů a reakcí čtenářu, které doposud máme, zjišťujeme, že kromě jiného  je velice „žhavým“ tématem výstavba obchodního domu Kaufland. Do naší redakce se po vydání tištěných novin dostávají na toto téma dopisy s velice různými obsahy. Je přirozené, že každý člověk má na danou věc svůj osobitý názor. A protože potlačování názoru druhých nepatří do správně fungující demokracie, vítáme jakoukoliv myšlenku. Na druhou stranu se domníváme, že pokud někdo vysloví svůj názor a druhá strana s ním okamžitě nesouhlasí, nemusí jej hned tím pádem nazývat „nesmyslem“ nebo nositele názoru „hlupákem“.

Protože se zároveň na téma výstavby obchodního domu Kaufland otevřela velice zajímavá diskuze mezi jedním z čtenářů a autorkou článku, rozhodli jsme se ji v nezměněné podobě umístit do naší části Názory čtenářů. Věříme, že to bude zajímavé čtení i pro Vás…..

Škoda, že takovouto otevřenou diskuzi nevede se svými občany také současné osazenstvo radnice Prahy 12…………

🙁