Vážení čtenáři, milí sousedé a spoluobčané,

Jsme velice rádi, že sledujete naše společné Modřanské noviny za což bychom Vám chtěli velice poděkovet. Zároveň nás těší i Váš zájem o tištěné Modřanské noviny, ke kterým se dle našich statistik, hojně vracíte do naší E-knihovny a stahujete si jejich elektronickou podobu ve formátu PDF. Protože tyto tištěné Modřanské noviny v podobě v jaké je dnes známe vycházejí již od října 2005, vyšlo v nich za tu dobu hodně článků na různá témata. S odstupem let pak i dokonce na stejné téma vychází další články, které aktualizují dění kolem té či oné kauzy Prahy 12.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli založit tuto novou rubriku „Bylo napsáno„, ve které bychom chtěli dělat sumarizaci toho nejzajímavějšího. Budete tak mít v časové ose vše pohromadě a nemusíte již každé čislo procházet a hledat. Zároveň si tak budete moci udělat vlastní názor jak se situace měnila v časovém sledu….

Věříme, že tato rubrika bude pro Vás zajímavá a že její založení přívítáte. Zároveň se budeme těšit na Vaše ohlasy na známém e-mailu modranskenoviny@seznam.cz

Vaše redakce Modřanských novin