V dubnu 2013 jsme v internetovém vydání Modřanských novin uveřejnili pozvánku na společensky prospěšný projekt nazvaný „Vyměna oblečení„. Dle vyjádření organizátorů se tato akce nejen vydařila, ale navíc tento projekt projekt se stal vítězem mezinárodní soutěže Social Impact Award. K tomuto vítězství organizačnímu týmu „Výměna oblečení“ gratulujeme a přikládáme děkovný dopis koordinátorky projektu.

Vymena obleceni - cena

Foto : SIA Awards Ceremony CZ,   Zdroj : Výměna oblečení

Dobrý den,

za Výměnu oblečení  bychom Vám rádi ještě jednou poděkovali za uveřejnění pozvánky na naši jubilejní 10. Výměny oblečení. Dovolte nám podělit se s Vámi také o dvě stručné zprávy, které by Vás mohli zaujmout.

První se týká předávání všech 63 pytlů oblečení zbylého po akci 27.4., o kterém jsme napsali krátkou fotoreportáž, kterou si přečtěte na blogu.

Druhou zprávou je, že v pondělí 13. května se náš projekt Výměna oblečení stal vítězem mezinárodní soutěže Social Impact Award! Obdželi jsme ocenění odborné poroty a letní členství v Hub Praha s odborným vedením. Věříme, že díky této zkušenosti bude moci náš projekt ještě efektivněji plnit svoji misi – tedy podporovat myšlenku smysluplného konzumu a pomáhat těm, kteří to potřebují.

Děkujeme všem za podporu a hlasy.

Za organizační tým Výměny oblečení,

Lucie Jonášová Marketing a PR, koordinátor projektu