Modřanský aerobikový klub KK-AEROBIK vstoupil do nového školního roku v novém kabátě. Pro své pravidelné návštěvníky i nováčky všech věkových kategorií je připraveno mnoho změn. Kromě pravidelných dopoledních a podvečerních hodin aerobiku, zumby a poslední dobou tolik oblíbených trampolínek (tzv. jumpingu) si nově přijdou na své i těhotné ženy a maminky s dětmi.

Od 12.září se otevřely nové kurzy pro maminky a miminka, kurzy pro batolata a cvičení dětí od 2 let v dopoledních hodinách. Každý všední den od 8.00 do 11.30 bude navíc k dispozici hlídání dětí pro cvičící rodiče. Novinkou je také ZUMBA GOLD® určená pro pro aktivní seniory, těhotné ženy či začátečníky. Ratolesti se pak mohou „vyřádit“ v kurzech ZUMBY pro děti od 4 do 12let (ZumbAtomic®), AEROBIKU pro děti od 5let či JUMPINGu® pro děti od 7 let. Pro pohybově nadané nadšence vede KK-AEROBIK již několik let týmy závodního aerobiku, které se s úspěchy účastní i republikových soutěží.

Všechny kurzy probíhají v ZŠ Pertoldova v Modřanech. Nabídku kurzů, rozpisy lekcí i všechny potřebné informace jsou k dispozici na webových stránkách www.hopsame.cz.

Těší se na vás tým lektorek a trenérek Hopsáme.cz a závodních týmů KK-aerobik!

Zdroj : Tisková zpráva KK-aerobik