Myslíte si, že znáte dobře Prahu a její turisticky atraktivní památky ? Nově vzniklá cestovní agentura „Corrupt Tour“ Vás přesvědčí o opaku a ukáže Vám skutečné unikáty, nemající světovou obdobu.

Zdroj foto : IHNED.cz

Ano, řeč je o nově vzniklé cestovní agentuře „Corrupt Tour“, která  s jistým způsobem recese „po česku“ postavila na přebujelé korupci této země svůj podnikatelský záměr. Ale buďte klidní. V žádném případě se nejedná o další společnost, pohybující se v „šedé zóně ekonomiky“, vysávající veřejné finanční prostředky daňových poplatníků. A ačkoliv můžete od agentury obdržet dárek ve formě jedné „akcie na majitele“, její podnikání je naprosto čisté a transparentní. „Corrupt Tour“ Vám totiž ukáže „korupci po česku“ v její viditelné a hmatatelné podobě a proveze Vás po „památkách a betonových pomnících“ naši novodobé historie.

„V žádném případě nejde o provokaci, ale o vážně míněné poznávací cesty“, říká zakladatel této netradiční cestovky, pan Petr šourek a dodává, že nově vzniklá společnost chce interaktivním způsobem lidem ukázat, jak v Česku bují úplatkářství a klientelismus. Vzhledem k tomu, že korupční prostředí je u nás stále na mírném vzestupu, plánuje expanzi i za zahraniční klientelou. Dá se usoudit, že rozšíření tras po dalších korupčních krásách České republiky bude záležet nejen na vývoji korupce u nás, ale i na zákaznících netradiční cestovky. Další případné korupční kauzy „Corrupt Tour“ samozřejmě prověřuje. “ Není to tak, že bychom vzali cokoliv. Když nám ale někdo řekne o zajímavé kauze, budeme rádi.“ dodává Petr Šourek.

Po kliknutí na obrázek spustíte video z vystoupení zakladatele Petra Šourka v pořahu Show Jana Krause 17.2.2012.

Zdroj : Foto – TV Prima / Video – YouTube.com 

„Corrupt Tour“ a média :

O tom, že se nová cestovka začala těšit zájmu mnoha médií není pochyb. Naše stránky Vám tak nabízí odkazy na několik zajímavých videoukázek, na které se dostanete kliknutím na jednotlivé obrázky :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A co Vám momentálně cestovka nabízí za „skvosty“ ?

V současné době „Corrupt Tour“ nabízí několik okruhů zejména po Praze, nicméně jeden turistický okruh Vás za doprovodu školeného průvodce společnosti provede Ústeckým krajem za poznáním propletení politiky s byznysem. Dle ceníku cestovky na jejich webu Vás nejlevnější okruh vyjde na 249,- Kč, nejdražší pak na necelých šest stovek.

A co můžete s touto cestovkou vidět ? Momentálně „Corrupt Tour“ nabízí následující okruhy :

  •  Tři pražská nej …
  • Nemocnice na kraji zákona …
  • Pražské ornitologické safari aneb po hnízdech pražských ptáků hrabivců
  • Hustý Ústí

Více najdete samozřejmě na samotném webu této recesistické cestovní agentury, na jejiž stránky se dostanete ZDE

 Zdroj : IHNED.cz