Na základě požadavku MČ Praha 12 se koná veřejná prezentace projektu připravovaného developerského projektu „polyfunkční dům Levského Praha Modřany„. Samotnou pozvánku naleznete ZDE

Obr.1 : Situace developerskáho projektu. Projekt se vejvíce dotýká občanů z domů v ulici Levského č.p. 31 a č.p. 41 a dále domu č.p. 12 na rohu ulic Levského a Nicoly Vapcarova.

 Projekt je situován na pozemku bývalých jeslí – Levského č.p. 3202.

Navrhovaný objekt se skládá ze dvou samostatných budov, každá s celkem osmi nadzemními a dvěma podzemními podlažími. V podzemní části objektu jsou garáže. V přízemí budov budou prostory určené pro občanskou vybavenost. Investor uvádí např. potraviny, restaurace, soukromé jesle a pod. Tento bytový dům by měl mít celkem 107 bytů, tzn. v řeči čísel cca. 270 nových obyvatel do dané lokality.

Obr.2 : Vizualizace objektů……. bohužel v této vizualizaci chybí „zasazení“ domů do stávající zástavby a nejsou tak opticky patrné odstupové vzdálenosti ve spojení s výškou budovy…..

Všichni občané jsou na tuto veřejnou prezentaci srdečně zváni.

Přijďte se seznámit s tím, co Vám má vyrůst před Vašimi okny ! Přijďte vznést přímo a osobně případné námitky a připomínky. Udělejte si čas a využijte této příležitosti aby se nejednalo bez Vás !!

Termín prezentace :

Čtvrtek, 24.3. 2011 od 17:00 – 19:00 v Modřanském biografu (ul. U Kina 44, 143 00, Praha 4 – Modřany)