V neděli, 20.6.2010 se uskutečnilo setkání se spoluobčany a prezentace na téma připravovaného megalomanského projektu „NeoRiviéra“. Uvedené setkání společně organizovalo Sdružení občanů Prahy 12 a zastupitelé ze „Změna pro Prahu 12“.  Setkání probíhalo v neděli od 20:00 a je třeba říci, že prezentaci se účastnil nemalý počet lidí, které velice zajímalo, co jim chce bezohledný developer, za příspění radnice, potají postavit vedle jejich domů či před jejich okny…..

Pozvánka na tuto akci byla otištěna v červnovém čísle „Modřanských novin“ a zároveň zde, ne těchto webových stránkách.

prezentace_100620

Pokud jste se nemohli této prezentace zůčastnit, ale její náplň by Vás zajímala, můžete si ji prohlédnout v naší „E-Knihovně“ pod názvem „Neo Riviéra – Fáze F“ (1,43 MB).  Součástí této prezentace, byla i krátká exkurze Karla Kerouše do biotopu ohrožené přírody Modřanských a Komořanských tůní. Tato prezentace je Vám v naší knihovně rovněz k dospozici, najdete ji pod názvem „Komořanské tůně“ (5,26 MB). Kromě těchto prezentací naleznete samozřejmě i další informace o projektu v našich „Stavebních kauzách“. Projekt NeoRiviéra naleznete ZDE.

Zároveň bychom chtěli touto cestou poděkovat všem zůčastněným, kterým není jejich budoucnost lhostejná, za jejich účast a za jejich podporu.

Změna pro Prahu 12 & Sdružení občanů pro Prahu 12