Koncert YANDIM BAND A JANA KOUBKOVÁ

3.3. 2011, Modřanský biograf, 20:00, vstupné 250,- Kč

yadim-band

Čeští průkopníci funkuse se v loňském roce vrátili na pódia a od té doby pravidelně koncertují, jak na letních festivalech (za všechny jmenujme Sázava fest), tak na mnoha jazzových festivalech. Samozřejmě často vystupují i v jazzových klubech.
Skupina se dala dohromady na loňském koncertu u příležitosti 40ti let Slávka Jandy na hudební scéně. Tento koncert byl zaznamenán na DVD, které vyšlo jako příloha časopisu Report.
Skupinou prošla řada vyjímečných jazzmanů a osobností české hudební scény jako např. Roman Holý, Jana Koubková nebo Imran Musa Zangi. Skupinu již od začátku vede vynikající kytarista a skladatel Slávek Janda, pod jehož taktovkou prošla skupina několika tvůrčími proměnami. Pohybovala se od jazzových improvizací až k funkypopu. Kapela potěší diváky kdekoliv a kdykoliv. Na jazzově orientovaných pódiích ve variantě PantaRheipouze s Janou Koubkovou a v klubech či na festivalech v kompletní sestavě.

Členové skupiny : Slávek Janda (kytara, zpěv), Jana Koubková(zpěv), Jaya(zpěv), Ivan Myslikov Jan nebo Michal Žáček (saxofon), Roman Holý nebo Boris Urbánek (klávesy), Ivan Doležálek (baskytara), Michal Hejna (bicí), Imran Musa Zangi (perkuse).

Koncert VOSANAVOSTRO & FIRE IN THE HALL

10.3.2011, Modřanský biograf, 19:00, vstupné 90,- Kč

vosanavostro

Vranská hudební skupina VosaNaVostro Vás srdečně zve do Modřanského biografu. Společně se skupinou FIRE IN THE HALL pro Vás připravili koncert na podporu tohoto kinematografického skvostu.

Předprodej vstupenek bude v nejbližších dnech zahájen. Podrobnosti naleznete na www.modranskybiograf.cz

Divadelní představení pro školy „TANCEM LETEM SVĚTEM ANEB TANEČNÍ ZEMĚPIS“

30.3.2011, Modřanský biograf, 9:00, 10:30, vstupné 60,- Kč.

Velmi oblíbené veselé, zábavné a hlavně na tempu nabírající představení plné hudby a tanců z různých koutů světa, při kterém se rozhodně nikdo nebude nudit. Představením Vás provede přísná a zábavná kantorka.

Hraje: DIVADLO ŽLUTÝ KOPEC